Dlaczego tynki dekoracyjne?

Ściany w Twoim wnętrzu czy na elewacji wcale nie muszą być nudne i schematyczne. Nadaj im niepowtarzalnego charakteru, sięgając po nowoczesne tynki dekoracyjne. To materiał wykończeniowy, dzięki któremu ściany uzyskują niepowtarzalną strukturę – modną i designerską.

W ofercie Art Blast czekają na Ciebie wysokiej jakości tynki ozdobne. To markowe produkty do wykańczania ścian – zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jako doświadczony ekspert, naszym Klientom oferujemy wyłącznie produkty z najwyższej jakościowej półki, zwracając również uwagę na ich cenę. Dzięki temu, zamówisz u nas wymarzony tynk dekoracyjny – stylowy, trwały i rozsądny cenowo jednocześnie.

Już teraz poznaj nasze produkty i odkryj, jak bardzo może zmienić się otaczająca Cię przestrzeń, gdy zastosujesz właściwy tynk ozdobny! 

Ściana wyglądająca niczym wykuta w naturalnej skale? Beton architektoniczny, który nada przestrzeni loftowego, industrialnego charakteru? Ściana o teksturze jeansu, zebry, a może z efektem rdzy?

To tylko początek możliwości, które daje Ci odpowiednio dopasowany tynk betonowy dekoracyjny. A takie, w szerokiej gamie tekstur i odcieni, odszukasz w ofercie Art Blast.

Ilość możliwości może zaskoczyć. Ale nie obawiaj się – jesteśmy od tego, by pomóc dokonać Ci wyboru. Gdy chodzi o wykończenie ścian, jesteśmy ekspertami. 

W naszym katalogu znajdziesz markowe tynki strukturalne – w tym klasyczny beton ozdobny, jak i te z innych materiałów, które pozwalają tworzyć unikalną, niebanalną fakturę.
 
Decydując się na oferowany przez nas beton dekoracyjny oraz pozostałe produkty, masz gwarancję:
 
  • łatwości aplikacji – służymy pomocą na każdym kroku – na życzenie, możemy przeprowadzić szkolenie bądź pokaz nakładania tynków strukturalnych, a Klientom zawsze zapewniamy przejrzystą instrukcję układania,
  • kompleksowości obsługi – nasz doradca pomoże Ci zarówno dobrać odpowiedni tynk dekoracyjny, jak i wszystkie inne produkty niezbędne do jego układania, elastycznie reagując na Twoje potrzeby,
  • szerokiego wyboru produktów – oferujemy bogatą gamę tynków o różnorodnych fakturach, kolorach i własnościach,
  • najwyższej jakości produktów – współpracujemy ze sprawdzonym producentem, który oferuje solidne i trwałe tynki, które przez lata będą się przepięknie prezentowały,
  • korzystnej ceny – bo jakość nie zawsze musi iść w parze z wywindowanymi stawkami zakupu.
Nasz salon znajduje się na terenie miasta Warszawa. Odwiedź nas i oczekuj:
 
  • fachowego doradztwa – nasi eksperci podpowiedzą, jaki tynk i produkty komplementarne wybrać, wprowadzą Cię w najnowsze trendy wykończenia ścian i ułatwią dobranie produktów do Twoich możliwości budżetowych,
  • sprawnej obsługi – większość produktów kupisz u nas od ręki,
  • konkurencyjnych stawek – dobra marka produktów w połączeniu z naszym doświadczeniem biznesowym pozwala Art Blast zaoferować naprawdę dobre ceny.
Dowiedz się więcej – odwiedź nas lub skontaktuj się z doradcą Art Blast mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy!

Zapraszamy do naszego salonu gdzie dostępna jest ekspozycja tynków dekoracyjnych Ecorson i Valpaint!