FARBY WEWNĘTRZNE

FARBY ZEWNĘTRZNE

FARBY DEKORACYJNE

FARBY SPECJALISTYCZNE

GRUNTY I IMPREGNATY

Farby są najpopularniejszą metodą pokrywania ścian. Pozwalają uzyskać różnorodne efekty kolorystyczne, są łatwe do nałożenia, a inwestycja w wykończenie jest rozsądna.

W ofercie Art Blast czeka na Ciebie bogata gama nowoczesnych farb wewnętrznych, zewnętrznych ( Murisil F ) oraz specjalne – w tym produkty takie, jak farba epoksydowa do betonu, a także masy dekoracyjne, farby podkładowe i więcej.

Niezależnie od tego, jaką powierzchnię chcesz pokryć farbą – pomożemy Ci skompletować środki, dzięki którym uzyskasz oczekiwany efekt.

Farby do betonu i więcej Art Blast wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy szukają sprawdzonych, profesjonalnych środków w rozsądnej cenie.

Nasze markowe produkty – takie, jak farba epoksydowa do betonu, farby dekoracyjne, odporne na brud i ścieranie, zewnętrzne i więcej są łatwe w aplikacji i wyróżniają się niezwykłą trwałością. To właśnie dlatego na współpracę decydują się również specjaliści budowlani.

Farby zakupione w Art Blast to:
 

  • najlepsza jakość – zarówno farby do betonu, jak i pozostałe produkty, które oferujemy to rozwiązania spełniające wszystkie normy europejskie, pozwalające uzyskać odpowiedni efekt pracy,
  • prostota aplikacji – a jeśli masz wątpliwości, nasi doradcy podpowiedzą, w jaki sposób z nich korzystać,
  • pełne dopasowanie do Twoich potrzeb – bez względu na to, czy pokrywasz ścianę w salonie, elewację czy posadzkę przemysłową, pomożemy wybrać najodpowiedniejszy produkt,
  • korzystne ceny – oferujemy markowe rozwiązania, które łączą rozsądne stawki z europejską jakością.

 
Poznaj naszą ofertę bliżej – skontaktuj się jeszcze dzisiaj!